Kolarstwo

Traktujesz jazdę na rowerze jako sport wytrzymałościowy czy wsiadasz na rower, aby przejechać kilka kilometrów i wrócić do domu? Niezależnie od tego, czy uprawiasz jazdę na rowerze szosowym czy też kolarstwo górskie, musisz wiedzieć, że intensywny trening na rowerze przez wiele kilometrów sprawia, że stajesz się sportowcem wytrzymałościowym.

Dlatego też powinieneś zadbać o swoje ciało zarówno przed, w trakcie jak i po treningu. Oprócz prawidłowo zbilansowanej diety musisz włączyć odpowiednio dobrane dla Twoich potrzeb odzywki i suplementy. Właśnie one mogą odegrać najważniejszą i decydującą rolę pomiędzy Twoim sukcesem a porażką.

Regularnie uprawiany sport wzmacnia organizm, poprawia krążenie krwi, a przede wszystkim wpływa pozytywnie na samopoczucie. Będąc osobą aktywną fizycznie warto wesprzeć swój organizm witaminami, minerałami i składnikami odżywczymi, których często brakuje w stosowanej przez Ciebie diecie. W tej kategorii znajdziesz suplementy dla kolarzy – zarówno poczatkujących jak i zaawansowanych sportowców. Pamiętaj jednak, że nasze produkty stanowią jedynie wsparcie dla Twojego ciała i nie zastąpią w pełni zbilansowanego posiłku. Mogą jednak odegrać decydującą rolę w walce o najwyższe trofea. Sprawdź, jakie suplementy dla kolarzy szosowych i górskich (MTB) przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym.

Suplementy dla kolarzy szosowych i górskich (MTB)

Dla rowerzystów oferujemy żele i batony energetyczne, napoje elektrolitowe, witaminy i minerały, aminokwasy i jeszcze więcej specjalistycznych preparatów. Dzięki produktom z naszego sklepu uzupełnisz brakujące składniki, które tracisz podczas intensywnego treningu. Napoje elektrolitowe pozwalają uzupełnić jony soli, które niezbędne są do prawidłowej reakcji mięśni między innymi poprzez poprawę funkcjonowania układu nerwowego. Odpowiednio wysoki poziom witamin i minerałów w organizmie może zapobiec występowaniu uciążliwych bólów skurczowych. Suplementy dla rowerzysty (szosowego i MTB) zawierają biologicznie czynne, najczystsze składniki, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania podczas treningów o maksymalnej intensywności.

Odżywki sportowe – kolarstwo szosowe i MTB

30-letnie doświadczenie PENCO w pracy z najlepszymi sportowcami zaowocowało ofertą produktów które można używać przed, w trakcie, jak i po aktywności fizycznej. Produkty regeneracyjne PENCO działają szybko i kompleksowo tak byś już następnego dnia mógł ponownie pojawić się na linii startu kolejnego dnia zawodów. Nie wiesz, jak stosować odżywki dla kolarzy? Spokojnie! Na każdym produkcie znajdziesz specjalne wskazówki, które przedstawiają najlepszą porę na stosowanie danego produktu.

Pokonuj setki, a nawet tysiące kilometrów na rowerze szosowym i MTB dzięki produktom regeneracyjnym i elektrolitowym PENCO, a także pozostałym preparatom dostępnym w tej kategorii.
Bez względu na to, czy używasz roweru jedynie od czasu do czasu do przemieszczania się po mieście, czy ścigasz się regularnie w zawodach sportowych – skorzystaj z oferty PENCO. Ty też możesz być przecież profesjonalistą.