Siłownia

Suplementacja w sportach siłowych, obok prawidłowej diety i odpowiedniego treningu, jest czynnikiem wspierającym drogę do celu treningowego. Odżywki PENCO mogą być wykorzystywane przez wszystkich ćwiczących – zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.

Warto mieć jednak świadomość, że każdy jest inny (różni nas wiek, wzrost, waga, przemiana materii, kondycja itd.) i ma inne cele związane z siłownią (chce schudnąć, nabrać siły, rozbudować mięśnie itd.). Wszystkich jednak łączy jedno – chęć zrobienia czegoś pozytywnego ze swoim ciałem i życiem. Na które produkty powinieneś zwrócić uwagę pracując nad siłą Twoich mięśni? Sprawdź sam.

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1991 roku i od samego początku działalności zwiększenie siły mięśniowej było na celowniku naukowców. Zrozumienie tego procesu było warunkiem niezbędnym do opracowania receptur preparatów wytrzymałościowych. Wiedza ta dała jednak początek także specjalistycznej serii produktów z myślą o sportowcach trenujących sporty siłowe. Oferta suplementów na siłownie naszego sklepu to produkty zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zawodników. Nasza propozycja to między innymi witaminy i minerały, oczywiście napoje regeneracyjne i proteinowe, a także stymulatory i energetyki. Ale nie tylko.

Suplementy na siłownie dla początkujących

Mięśnie, które poddane są wzmożonej aktywności fizycznej bardzo szybko domagają się różnego rodzaju środków regeneracyjnych. Należy je spożywać bezpośrednio po zakończonym treningu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonały napój regeneracyjny PENCO® After Activity, stworzony na bazie mleka, prostych węglowodanów, białka serwatki oraz przeciwutleniaczy. Suplement na siłownię dla początkujących i nie tylko PENCO® Magnus ma na celu dostarczyć optymalnych ilościowo i jakościowo składników do procesu anabolicznego warunkującego budowę masy mięśniowej.

Suplementy wspomagające ochronę stawów

Oferta PENCO to także ochrona przeciążonych stawów, które nieustannie poddane są licznym próbom siłowym. PENCO® Chondrovit wspomaga właściwe funkcjonowanie chrząstki stawowej oraz tkanek łącznych. Produkt został przetestowany przez sportowców z różnych dyscyplin sportowych a kombinacja substancji aktywnych pomaga chronić najbardziej wrażliwe stawy redukując m.in. niekorzystne działanie wstrząsów.

Inne suplementy na siłownie dostępne w sklepie internetowym

To nie wszystko. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu. Wnikliwa lektura ułatwi wybór najodpowiedniejszych produktów do swoich potrzeb. Pamiętaj o takich produktach jak np. PENCO® L-Arginin, którego zadaniem jest wspomaganie przepływu krwi do tkanki mięśniowej, a także zwiększenie efektywności regeneracji po wysiłku fizycznym. Nieustannym zainteresowaniem cieszy się również PENCO® Jet Power – energetyczny napój w proszku o wysokiej zawartości kofeiny, który pomaga dostarczać niezbędną energię oraz zmniejsza objawy zmęczenia po treningu. Produkt powinien być spożywany przed wysiłkiem, a kolejne porcje podczas odbywania sesji treningowej.