Dlaczego Penco

Dlaczego Penco

Wiemy, że bezpieczeństwo żywienia sportowego jest bezcenne, dlatego wszystkie produkty tworzymy w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę sportowca.

Wytwarzamy produkty dla sportowców od 1991 roku. Nie od 15 miesięcy.

Wiemy, że bezpieczeństwo żywienia sportowego jest bezcenne

Wiemy, że bezpieczeństwo żywienia sportowego jest bezcenne, dlatego wszystkie produkty tworzymy w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę sportowca. Dzięki temu wprowadziliśmy ponad 40 wyjątkowych produktów, za które odpowiadamy od początku do końca. I jesteśmy z nich dumni, bo sfinansowaliśmy badania zależności między odżywianiem a wydolnością sportowca, by tworzyć doskonałe receptu ry dla naszych zawodników . Dokładnie sprawdziliśmy ich działanie i wpływ na organizm. Posiadamy ogromną wiedzę na temat pozytywnego wpływu naszych produktów na wydolność zarówno amatora jak i zawodowca.

Nasze produkty powstają w wyniku badań naukowych. Nie przypuszczeń czy utartych przekonań.

Każdy nasz produkt oddany sportowcom jest bezpieczny i niezwykle efektywny

Nad opracowaniem receptur produktów Penco zgodnych z najnowszymi wynikami dociekań naukowych czuwa sztab biochemików, dietetyk ów , specjalistów żywienia i sportowców. W naszych laboratoriach w Pradze codziennie, od bli sko 30 lat, obserwujemy skomplikowane procesy chemiczne zachodzące w ludzkim organizmie pod wpływem składników aktywnych zastosowanych później w produktach Penco . Badamy jak te składniki oddziałują na siebie nawzajem i na wymagający organizm sportowca . Prz estrzegamy ciągłości badań, by mieć pewność, że nasze produkty wciąż spełniają najwyższe standardy jakie może wyznaczyć współczesna nauka. To daje nam pewność, że każdy nasz produkt oddany sportowcom jest bezpieczny i niezwykle efektywny w podniesieniu wyd olności fizycznej .

Nasze etykiety moga być wzorem dla innych.

Nasze drobiazgowe etykiety stały się już wzorem do naśladowania dla innych

Penco nie uznaje odstępstwa od uczciwości i rzetelności. Gdy kupujesz nasze produkty masz prawo wiedzieć co naprawdę dostanie Twój organizm. Dlatego nasze drobiazgowe etykiety stały się już wzorem do naśladowania dla innych. Gwarantujemy, że precyzyjna i stworzona w oparciu o najnowszą wiedzę naukową receptura w doborze składników jest prawdziwa od dnia otwarcia opakowania do zakończenia daty ważności. Regularnie sprawdzamy jak nasz produkty zachowują się w opakowaniu od pierwszej sekundy, gdy zostaną próżniowo zapakowane w fabryce, do ostatniej dawki przyjmowanej przez sportowca.

Natura zna wszystkie odpowiedzi. My je tylko ujawniamy

Produkty Penco znajdziesz tylko w sprzedaży bezpośredniej, online i w wyselekcjonowanych punktach sprzedaży

Od samego początku założyliśmy że produkty Penco znajdziesz tylko w sprzedaży bezpośredniej online i w wyselekcjonowanych punktach sprzedaży. Był to logiczny i świadomy wybór. Trzy proste powody dla naszego modelu sprzedaży:

  • Dostępność
    Dzięki temu modelowi sprzedaży nasze innowacyjne, wysokiej jakości suplementy są dostępne dla wszystkich.
  • Najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie. Brak dodatkowych opłat, tylko koszty produkcji
    Sprzedajemy wyłącznie online i w wyselekcjonowanych punktach sprzedaży, więc płacisz uczciwą cenę za produkt najwyższej jakości, oparty na naukowych dowodach. Dzięki temu możemy więcej inwestować w badania i rozwój.
  • Sprzedaż bezpośrednia oznacza bezpośredni kontakt
    Czy masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady lub informacji? Dzięki temu modelowi możemy zapewnić doskonałą obsługę klienta. Zarówno u nas jak i u naszych zaufanych partnerów. Uczciwość i dążenie do perfekcji nakazują nam wytwarzać wyłącznie to, co współczesna nauka uznaje za najlepsze dla człowieka. Doświadczenie podpowiada nam jednak, że równie istotne jest sprzedawanie naszych produktów w odpowiednich miejscach przez sprawdzonych ludzi. Ludzie, którzy przyjęli zdrowy styl życia zasługują na to, by otrzymać nie tylko najlepsze składniki ale również fachową opiekę. Punkty sprzedaży, które otrzymały znak Penco przeszły naszą dokładną weryfikację. Każdy z Was może mieć pewność, że ich personel dostarczy uczciwej i wyczerpującej wiedzy opartej o najświeższe doniesienia naukowe.
Kontrolowany łańcuch obiegu produktem. Standard apteczny.

Naszym celem jest najwyższa jakość produktów.

Chcemy mieć pewność, że od momentu, gdy sięgniemy po jakikolwiek składnik do chwili otwarcia przez Ciebie opakowania wszystko łącznie z procesem dystrybucji przebiega według najwyższych standardów. Tylko sprzedaż bezpośrednia i za pośrednictwem wyselekcjonowanych punktów sprzedaży gwarantuje kontrolowany łańcuch nad sprzedawanym produktem.

Testowane przez sportowców

Współpracujemy z najlepszymi sportowcami

Jako naukowcy wiemy wszystko o zastosowanych w produktach Penco składnikach, ich wpływie na organizm i metabolizm najważniejszych komórek sportowca czyli mięśni. Ale to nie wszystko. Niezmiennie od ponad 30 lat współpracujemy z najlepszymi sportowcami nieustannie doskonaląc nasze produkty aby sprostać ich oczekiwaniom.

99% to za mało

Małe rzeczy mogą mieć znaczenie

Małe rzeczy mogą mieć znaczenie aby zostać wygranym bądź przegranym. Z tego powodu używamy tylko najlepszych składników, takich jak łatwo przyswajalne disacharydy, di- i tripeptydy oraz najlepsza na rynku kreatyna czy l-karnityna. Współpracujemy tylko z partnerami europejskimi i używamy składników, które podlegają szczegółowej kontroli jakości. Pracujemy z naturalnymi składnikami i standaryzowanymi ekstraktami z roślin o nazwach chronionych w urzędzie patentowym. Wszystkie te działania… wszystkie te wybory… mają na uwadze tylko jedno: tworzenie suplementów o najwyższej możliwej do osiągnięcia jakości.