Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dieta koktajlowa opiera jest głównie na spożywaniu koktajli. Podstawowa zasada jest zawsze taka sama  —  standardowe posiłki zastępuje się koncentratami gotowych koktajli. Zastąpienie posiłków produktami niskoenergetycznymi przyczynia się do znaczącej utraty wagi ciała. Zastępując wybrany jeden posiłek dziennie można uzyskać stabilizację wagi po utracie zbędnych kilogramów.

Diety koktajlowe odchudzające
Dieta koktajlowa jest zdecydowanym potwierdzeniem tego, że dieta odchudzająca nie musi być nudna, męcząca i całkowicie pozbawiona smaku. Może być też doskonałym sposobem na przygotowanie organizmu do właściwej diety – zleconej przez lekarza lub dietetyka. Na dietę koktajlową może przejść praktycznie każdy, o ile lekarz czy dietetyk nie widzi w niej żadnych przeciwwskazań.

Diety koktajlowe
Zbilansowane pod względem odżywczym diety zapewniają dostęp do cennych biologicznie białek, często także wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, lecytyny, witamin, minerałów i pierwiastków śladowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, nawet przy znacznie zmniejszonym spożyciu (podczas odchudzania) niezbędnych składników odżywczych i mikroelementów.

Znajdziesz także w naszym sklepie internetowym:

Diety koktajlowe
Spalacze tłuszczu
Stymulanty przedtreningowe
Witaminy i minerały
Żele i batony