Strategie żywieniowe

Strategie żywieniowe

Skorzystaj z gotowych strategii żywieniowych Penco przygotowanych z myślą o sportach wytrzymałościowych i zespołowych. Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu strategii odpowiedniej dla Ciebie? Jesteśmy gotowi do pomocy.

Większa skuteczność

Optymalne proporcje między objętością a intensywnością treningową

W sportach wytrzymałościowych głównym celem treningu jest wzmocnienie i przygotowanie systemów fizjologicznych organizmu do pracy z większą intensywnością. Trening należy opierać na optymalnych proporcjach między objętością a intensywnością treningową. Wytrzymałościowcy łączą ze sobą długie i wyczerpujące treningi, w tym także treningi na poziomie intensywności równym lub wyższym od tempa startowego.

Przedstawione strategie żywienia sportowców przedstawiają plan uzupełniania energii dla popularnych sesji treningowych i zawodów sportowych. Należy jednak pamiętać, że strategia żywieniowa każdego zawodnika może być nieco inna w zależności od indywidualnej diety sportowca a także konkretnych planów treningowych. Poniższe informacje mają wyłącznie charakter informacyjny. Jednak skuteczna realizacja zaplanowanej strategii żywieniowej może znacząco pomóc wzmocnić Twój trening.

Race Pack

Sporty wytrzymałościowe

Sporty
zespołowe

Skorzystaj z gotowych
zestawów produktów Penco

Zastanawiasz sie co zabrać ze sobą na dłuższy trening lub wyścig? Skorzystaj z gotowych zestawów produktów Penco przygotowanych specjalnie z myślą o wysiłkach trwających od 1,5 do 4 godzin. Spróbuj i przekonaj się do ich wysokiej jakości i skuteczności działania.