Ambasadorzy Penco

Poznaj ambasadorów Penco którzy skorzystali z pomocy najlepszych naszych specjalistów i najlepszej oferty wsparcia od Penco.

Biegi górskie

Bart
Przedwojewski

Najlepszy polski biegacz górski i bez wątpienia czołowy biegacz na świecie. W środowisku biegów górskich pojawił się w 2018 wygrywając praktycznie wszystkie najważniejsze imprezy w Polsce i szturmem zdobywając również wysokie pozycje na arenie międzynarodowej. Od tego czasu nieustająco pozostaje na pozycji jednego z najlepszych biegaczy górskich na świecie. Specjalizuje się w biegach do 45km o charakterze technicznym na trudnym terenie. Do jego największych sukcesów należą: 2 i 3 miejsce podczas zawodów Marathon Zegama Aizkokrii, 2 x 3 miejsce podczas zawodów Marathon du Mont Blanc oraz zwycięstwo w cyklu Golden Trail Championship w 2020r. Bart jest także trenerem biegowym, który pomaga ambitnym amatorom w przygotowaniach do biegów ulicznych i górskich.

Kacper
Bywalec

Kacper Bywalec piłkarz z rocznika 2012, który dzięki swojemu zaangażowaniem powolutku i systematycznie spełnia swoje marzenia. Podczas swojej przygody z piłką udało mu się już trenować i grać w Benfice Lizbona a także w Rakowie Częstochowa i Zagłębiu Sosnowiec. Przygoda z piłką u Kacpra zaczęła się w wieku 2 lat i trwa po dzień dzisiejszy. Jeden z największych polskim talentów na przyszłego reprezentanta Polski.

Biegi górskie

Dominik
Tobor

Czołowy polski biegacz górski i trailowy. Po długotrwałej przygodzie z lekką atletyką, od 2021 roku trenuje i startuje w biegach trailowych. W trakcie zaledwie dwóch sezonów przebojem wbił się do polskiej czołówki, zdobywając również wysokie miejsca w zawodach międzynarodowych. Specjalizuje się w biegach do 45km, z powodzeniem startując również na krótszych dystansach. Do jego największych sukcesów należy zwycięstwo W Golden Trail National Series POL/CZE/SVK, 5. miejsce w Wielkim Finale Golden Trail National Series 2023 oraz reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Europy i Świata. Dominik Jest również fizjoterapeutą i osteopatą, na co dzień pomaga sportowcom powrócić do aktywności bez bólu i dolegliwości.

Bialini Team Global
Cycling Project

Bialini Team Global Cycling Project to jedyna w historii polska drużyna kolarska, oparta na społeczności kolarskiej, której skład złożony jest z kolarzy 7 różnych narodowości z 4 kontynentów. Zespół w głównej mierze skupia się na zaspokojeniu miejsca do dalszego rozwoju zawodników najwyższych kategorii tj. U-23 / Elita. Bialini Team identyfikuje talenty chcąc wychować przyszłych zawodowych kolarzy.

Bartek
Mikler

Czołowy polski przełajowiec i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym, mający na swoim koncie wiele wygranych wyścigów CX. Znany w social media jako „Pan Tygrys”. Miłośnik jazdy w błocie, przebywania na łonie natury i poszukiwacz artystycznych wrażeń. Od niedawna również trener techniki kolarstwa przełajowego.Przełaj nie ma dla niego tajemnic, wiedzą tą dzieli się podczas zorganizowanych campów. Poza kolarstwem oddaje serce nartom biegowym i nartorolkom.