Ambasadorzy Penco

Poznaj ambasadorów Penco którzy skorzystali z pomocy najlepszych naszych specjalistów i najlepszej oferty wsparcia od Penco.

Biegi górskie

Bart
Przedwojewski

Najlepszy polski biegacz górski i bez wątpienia czołowy biegacz na świecie. W środowisku biegów górskich pojawił się w 2018 wygrywając praktycznie wszystkie najważniejsze imprezy w Polsce i szturmem zdobywając również wysokie pozycje na arenie międzynarodowej. Od tego czasu nieustająco pozostaje na pozycji jednego z najlepszych biegaczy górskich na świecie. Specjalizuje się w biegach do 45km o charakterze technicznym na trudnym terenie. Do jego największych sukcesów należą: 2 i 3 miejsce podczas zawodów Marathon Zegama Aizkokrii, 2 x 3 miejsce podczas zawodów Marathon du Mont Blanc oraz zwycięstwo w cyklu Golden Trail Championship w 2020r. Bart jest także trenerem biegowym, który pomaga ambitnym amatorom w przygotowaniach do biegów ulicznych i górskich.

Michał
Bogdziewicz

Trener, kolarz. Przez wiele lat będąc zawodowym kolarzem odnosił sukcesy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wielokrotny Górski Szosowy Mistrz Polski Masters, Mistrz Polski Masters MTB XCO, Mistrz Polski Masters Cyclo-Cross, Mistrz Polski Masters Maraton MTB. Multimdalista Pucharu Polski i klasyfikacji generalnej MTB Garmin Series. Uczestnik wielu imprez zagranicznych jak np. UCI Masters Grand Fondo World Championships – Varese ( ITA ), UCI Masters Cyclo-Cross World Championships – Mol ( Belgia ), Absa Cape Epic. Obecnie głównym zajęciem Michała jest praca trenera kolarstwa. Jednocześnie nadal startuję w wyścigach amatorskich zarówno szosowych, MTB jak i CX.

JBG2
CryoSpace

JBG-2 CryoSpace jest najstarszym zawodowym klubem kolarskim w Polsce z najbardziej utytułowanymi polskimi kolarzami MTB w składzie: Adrian Brzózka, Piotr Brzózka, Michał Glanc, Paweł Bernas, Mariusz Michałek, Michał Paluta, Krzysztof Łukasik, Karol Ostaszewski, Jacek Brzózka. Zawodnicy ci należą do ścisłej czołówki światowej oraz są stałymi członkami Reprezentacji Narodowej. Częścią zespołu był zawodnik oraz trener – „legenda polskiego MTB” – Marek Galiński.